کاوش بازار خدمات آگهی کسب و کار

درباره ما

سایت کاوش بازار با بیش از یک دهه تجربه در زمینه آگهی رایگان ، طراحی وب سایت ، تبلیغات بنر و ثبت لینک ، آماده ارائه خدمات جهت توسعه کسب و کارها می باشد.

خدمات سایت کاوش بازار

ثبت آگهی

کلیه اشخاص و کسب و کارها امکان آن را دارند تا بصورت رایگان آگهی خود را در سایت کاوش بازار ثبت نمایند. مواردی که می توانند ثبت کنند شامل: متن آگهی، تصاویر و ثبت مشخصات تماس به همراه درج لینک های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ یا لینک به وب سایت شخصی خود میباشد.

ویژه سازی آگهی

هر آگهی که در سایت کاوش بازار به طور رایگان ثبت می شود را می توانید برای بهتر دیده شدن و بازدید بیشتر به آگهی ویژه تبدیل نمایید. برای این منظور پس از ثبت نام در سایت و ثبت آگهی به منوی » آگهی های کاربر مراجعه کنید و در کنار لیست آگهی ها دکمه » ویژه سازی آگهی را کلیک کنید.

طراحی وب سایت

کاوش بازار آماده طراحی وب سایت فروشگاهی ، وب سایت شخصی و شرکتی می باشد و از شما دعوت مینماید تا با ایجاد وب سایت در توسعه وب سایت های فارسی زبان مشارکت نمایید و همچنین تجربه ای نو در کسب و کار آنلاین داشته باشید.

تبلیغات بنر و ثبت لینک

حتما با تبلیغات بنر و لینک آشنا هستید! ما تبلیغات بنر به همراه لینک وب سایت را پس از رزرو باتوجه به امکان خالی بودن موقعیت نمایش بنرها در صفحات داخلی پذیرش می نماییم. جهت مشاهده موقعیت نمایش بنرها به لینک زیر مراجعه کنید.