طراحی سایت خود را به کاوش بازار بسپارید. طراحی وبسایت فروشگاهی ، وبسایت شخصی و شرکتی. ما از شما دعوت می نماییم تا با ایجاد وب سایت در توسعه وب سایت های فارسی زبان مشارکت نمایید و همچنین تجربه ای نو در کسب و کار آنلاین داشته باشید.

طراحی سایت

ویژگی ها:

  • طراحی اولیه سایت در سریع ترین زمان ممکن
  • تکمیل و ارائه طرح نهایی و تحویل سایت به کارفرما
  • خدمات بروزرسانی مطالب سایت بصورت روزانه و هفتگی (با توجه به نیاز کارفرما)

تعیین نوع وب سایت مورد نیاز

کارفرمای گرامی برای داشتن یک وبسایت ایده باید به چند نکته توجه داشته باشید تا طراح وبسایت دقیقا همان وبسایت مورد نظر شما را طراحی نماید.

طراحی سایت فروشگاهی

اگر دارای مغازه هستید و می توانید پس از سفارش گیری آنلاین کالا را در سریع ترین زمان ممکن و سالم به دست مشتری برسانید (از طریق پست یا تحویل در محل) اقدام به تشکیل سایت فروشگاهی نمایید. در غیر این صورت از طراح سایت بخواهید که وبسایتی برای شما ایجاد نماید که فقط کالاهای شما را در آن به صورت کاتالوگ نمایش دهد و مشتری با کالاهای شما آشنا شود و در صورت نیاز خرید به مغازه مراجعه نماید.

طراحی سایت شخصی

وب سایت شخصی به سایتی گفته میشود که فرد تصمیم میگیرد به معرفی خود و گاها زندگی نامه و فعالیت ها و افتخارات خود بپردازد. معمولا طراحی این نوع وبسایت ارزان تر از انواع دیگر است.

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی همانطور که از نام آن مشخص است برای معرفی شرکت خدماتی و یا شرکت تولیدی می باشد.

۱- سایت شرکت خدماتی معمولا دارای یک صفحه است که به معرفی شرکت و سابقه آن می پردازد و همچنین صفحه ای که در آن نوع خدمات و یا نمونه کارها و صفحه ای برای تماس با شرکت می باشد.

۲- سایت شرکت تولیدی علاوه بر صفحات معرفی شرکت و صفحه تماس یک منو از محصولات تولیدی در آن طراحی میشود تا به معرفی محصولات پرداخته شود.

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

۱- تهیه نام سایت یا دامنه: ابتدا نام سایت به دلخواه شما در شرکت ثبت دامنه ثبت می گردد و با www شروع میشود، مانند: www.yoursite.com

۲- تهیه میزبانی وب یا هاست: میزبانی وب محلی برای ذخیره فایلهای وب سایت است.

۳- ایجاد محتوای سایت: بعد از تعیین وبسایت مورد نیاز، محتوای صفحات نیاز است که کارفرما باید طبق نیاز خود در اختیار طراح سایت قرار دهد. مانند شرح خدمات یا توضیحات کالا ، تصاویر و سایر مواردی که باید در وب سایت قرار گیرد.

۴- اصول فنی و سئو: چیدمان صفحات ، منوها و مطالب باید طبق اصول و قواعدی باشد که به آن سئو گفته می شود و با رعایت نکات سئو ، سایت ایده آل کارفرما طراحی میشود. (سئو شامل نکات فنی سایت است که شرح آن مفصل می باشد و با جستجو در گوگل می توانید با سئو آشنا شوید)

مدت زمان طراحی سایت چقدر است؟

مدت زمان شروع تا تکمیل سایت بستگی به نوع سایت و مقدار محتوای آن بین یک هفته تا 30 روز است.

پشتیبانی و خدمات پس از طراحی

ما پس از اتمام طراحی سایت، به درخواست کارفرما آماده هرگونه پشتیبانی و بروزرسانی سایت جهت افزودن مطلب یا ویرایش، افزودن امکانات جدید به وبسایت، چیدمان موقعیت محتوا به شکل مطلوب و با رعایت نکات فنی می باشیم.

مدیریت آسان سایت

مدیریت سایت بسیار آسان می باشد که شامل مدیریت مطالب ، مدیریت منوها و در مورد سایتهای فروشگاهی مدیریت سفارشات و مدیریت کاربران است.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی شامل : هزینه دامنه + هزینه میزبانی وب + هزینه طراحی با توجه به مدت زمان طراحی می باشد.

(لطفا برای دریافت جزئیات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید)

.