صفحه اول / وبلاگ نوشته ها و اطلاع رسانی / همکاری اینترنتی با شرکت

همکاری اینترنتی با شرکت کاوش بازار

همکاری اینترنتی با شرکت کاوش بازار چگونه است؟ از هموطنان عزیز در سراسر کشور ساکن در شهرهای کوچک و بزرگ ایران دعوت به همکاری می نماییم.

مقدمه: کاوش بازار چیست؟

یکی از خدمات شرکت کاوش بازار تبلیغات و ثبت آگهی است. سایت کاوش بازار مکانی برای معرفی کسب و کارهای سراسر ایران می باشد.

کسب و کارهای گوناگون در یک صفحه اختصاصی به همراه گالری تصاویر و مشخصات تماس و ثبت در نقشه و همچنین لینکهای شبکه های اجتماعی مانند: اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ ثبت می شوند.

همکاری با کاوش بازار

همکاری اینترنتی با کاوش بازار چگونه است؟

همکاری اینترنتی به این صورت است که مشاغل و کسب و کارها و فروشگاه های شهر خود را در سایت کاوش بازار ثبت کنید و پس از ویژه سازی مبلغ همکاری دریافت نمایید.

پس از تکمیل فرم همکاری در انتهای این صفحه، نام کاربری به شما اختصاص داده می شود. هر زمان که در خیابان های شهر خود به گشت و گذار می پردازید با گوشی موبایل خود و نام کاربری که در اختیار دارید وارد سایت شده و مشخصات کسب و کارهای شهر خود را در سایت کاوش بازار ثبت کنید(ضروری). و سپس به صورت اختیاری مالک کسب و کار را با امکانات ویژه سازی آگهی آشنایی اولیه می کنید.(اختیاری)
» لیست شهرها را در اینجا ببینید

ویژه سازی آگهی چیست؟
برای اینکه بدانید که ویژه سازی چیست و چه مزایایی دارد، حتما به لینک زیر رجوع کنید. اما بطور خلاصه در سایت کاوش بازار برای ثبت مشخصات کسب و کارها فرم ثبت آگهی رایگان برای مدت 3 ماه و محدود وجود دارد و بعد از ثبت رایگان، به آنها پیشنهاد ویژه سازی می شود و با پرداخت هزینه، آگهی آنها ویژه میشود و امکانات بیشتری به آن اضافه می گردد. (هزینه آگهی ویژه شش ماهه: 100 هزار تومان و هزینه آگهی ویژه یکساله: 150 هزار تومان است)

امکانات ویژه سازی آگهی!

 • مدت انتشار آگهی ویژه به انتخاب مالک کسب و کار شش ماه و یا یکسال است.
 • امکان افزودن لینک وب سایت شخصی به آگهی اضافه می شود.
 • آگهی در ابتدای لیست دسته بندی کسب و کارها قرار می گیرد.
 • کسب و کار معرفی شده همیشه در اولویت نتایج جستجوی کاربران سایت قرار میگیرد.
 • » در مورد ویژه سازی در اینجا بیشتر بخوانید

چگونه شروع کنم؟

 1. ابتدا فرم همکاری زیر را تکمیل نمایید.(ضروری)
 2. یک نام کاربری و رمز عبور برای شما جهت ثبت آگهی کسب و کارها اختصاص داده می شود.(ضروری)
 3. با نام کاربری خود وارد سایت کاوش بازار شوید و شروع به ثبت آگهی برای کسب و کارها با ذکر مشخصات دقیق تماس آنها نمایید. مشخصات باید دقیق باشد. مانند: تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس و شبکه های اجتماعی.(ضروری)
 4. معرفی و آشنایی اولیه مالک کسب و کار با امکانات ویژه سازی آگهی که در پاراگراف فوق توضیح داده شده بر عهده شما است.(اختیاری)
 5. معرفی نهایی و مجاب مالک کسب و کار به ویژه سازی آگهی توسط کاوش بازار انجام می شود.
 6. پس از ویژه سازی و پرداخت توسط مالک کسب و کار، مبلغ 30% از هزینه آگهی ویژه به حساب کاربری شما واریز می شود. (مبلغ همکاری هر آگهی ویژه شش ماهه 30 هزار تومان و هر آگهی ویژه یکساله 45 هزار تومان است که به حساب شما واریز می شود)

مبلغ همکاری چقدر است؟

مبلغ همـکاری 30 درصد از هر آگهی ویژه ای است که توسط شما ثبت می شود.
( آگهی ویژه به انتخاب مالک آگهی شش ماهه و یا یکساله است) » در مورد ویژه سازی در اینجا بیشتر بخوانید

شرایط و قوانین همکاری

همکاری اینترنتی با شرکت کاوش بازار به صورت آزمایشی و طی یک دوره تعیین شده می باشد. چنانچه در این همکاری موفق باشید و شرایط و قوانین شرکت کاوش بازار را هیچگونه زیر پا نگذارید. به عنوان همکار شرکت به طور دائم پذیرفته می شوید و کارت همکاری دریافت می نمایید.

قوانین و مقررات زیر را حتما مطالعه نمایید:

 • در هنگام تکمیل فرم همکاری از نام و نام خانوادگی صحیح خود استفاده کنید.
 • مشخصات خود را به طور دقیق بنویسید. (تلفن همراه-آدرس-تاریخ تولد-جنسیت-میزان تحصیلات)
 • شماره کارت معتبر بانکی و به نام خود در فرم همکاری وارد نمایید.
 • متعهد می شوید که پس از تکمیل فرم و شروع به همکاری فقط مراحل همکاری اینترنتی 3گانه زیر را دنبال کرده و هیچ مرحله دیگری به آن اضافه و یا کم نخواهید کرد و در صورت مشاهده تخلف، شرکت کاوش بازار حق دارد از طریق قانونی پیگیری نماید.

مراحل همکاری اینترنتی بعد از تکمیل فرم همکاری و ثبت نام

 1. ورود به سایت با نام کاربری و رمز عبور که در اختیار دارید و ثبت آگهی کسب و کارهای شهر خود با ذکر مشخصات تماس آنها در سایت کاوش بازار.(ضروری)
 2. معرفی اولیه امکانات ویژه سازی آگهی به مالک کسب و کارها توسط شما.(اختیاری)(هزینه ویژه سازی آگهی= به انتخاب مالک کسب و کار، شش ماهه 100 هزار تومان و یا یکساله 150 هزار تومان است).
 3. واریز مبلغ همـکاری در انتهای روز کاری به شماره حساب شما توسط کاوش بازار انجام می شود. مبلغ همکاری 30% مبلغ هر آگهی ویژه است. (مبلغ همکاری هر آگهی ویژه شش ماهه 30 هزار تومان و هر آگهی ویژه یکساله 45 هزار تومان است که به حساب شما واریز می شود)

فرم همکاری اینترنتی

لطفا همه موارد خواسته شده در فرم را تکمیل نمایید:

  دیدگاه‌ خود را بنویسید