کاوش‌بازار > اطلاع رسانی > همکاری با ما
همکاری با ما
کفش آرجی  
نمایندگی تلویزیون مشهد  

همکاری با کاوش‌بازار

“کاوش‌بازار” از هموطنان عزیز در سراسر کشور ساکن در شهرهای کوچک و بزرگ ایران دعوت به همکاری اینترنتی می‌نماید. همکاری با ما بسیار آسان است.

مقدمه: کاوش بازار چیست؟

کاوش بازار سامانه جامع معرفی مشاغل و کسب‌وکارهای سراسر ایران است.

به هر کدام از کسب و کارها در شهرهای مختلف ایران یک صفحه آگهی به همراه گالری تصاویر و مشخصات تماس آنها اختصاص داده می‌شود.

مشاغل و کسب‌وکارها در صفحه آگهی می‌توانند به معرفی خود پرداخته و مشخصات تماس و همچنین لینک شبکه‌های اجتماعی خود مانند: اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ و همچنین موقعیت مکانی کسب و کار خود را در نقشه قرار دهند.

همکاری با کاوش بازار چگونه است؟

پس از تکمیل فرم همکاری در انتهای این صفحه و پس از تایید ما، به عنوان همکار پذیرفته می شوید. و سپس نام کاربری به شما اختصاص داده می شود.

روش کار: هر زمان که در خیابانهای شهر خود به گشت و گذار می پردازید با گوشی موبایل و نام کاربری که در اختیار دارید وارد سایت “کاوش بازار” شده و پس از کسب اجازه از مالک مشاغل و کسب و کارها، مشخصات آنها را به همراه حداقل یک تصویر، در سایت کاوش‌بازار ثبت کنید و پس از ثبت هر 10 آگهی کسب‌و‌کار، از طرف کاوش بازار مبلغی به عنوان پاداش دریافت نمایید. میزان این مبلغ در پنل کاربری مشخص است.
» لیست شهرها را در اینجا ببینید

همکاری با کاوش بازار
همکاری با کاوش بازار

چگونه شروع کنم؟

 1. ابتدا فرم همکاری زیر را به طور دقیق تکمیل نمایید.
 2. پس از بررسی توسط کارمندان، یک نام کاربری و رمز عبور جهت ثبت آگهی کسب و کارها به شما اختصاص داده می شود.
 3. با نام کاربری خود وارد سایت کاوش بازار شوید و شروع به معرفی کسب و کارها از طریق فرم ثبت آگهی رایگان با ذکر مشخصات دقیق تماس آنها نمایید. مشخصات باید دقیق باشد. مانند: تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس و شبکه های اجتماعی.(ضروری)
 4. پس از ثبت هر 10مورد از کسب و کارها، مبلغ همکاری به حساب شما واریز می گردد.

» لیست کسب و کارها را در اینجا ببینید

شرایط و قوانین همکاری

همکاری با شرکت کاوش بازار به صورت آزمایشی و طی یک دوره تعیین شده می باشد. چنانچه شرایط و قوانین شرکت کاوش بازار را رعایت کنید، به عنوان همـکار شرکت به طور دائم پذیرفته می شوید.

قوانین و مقررات زیر را حتما مطالعه نمایید:

 • داشتن حداقل سن 18 سال الزامی است.
 • در هنگام تکمیل فرم همکاری نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل وارد کنید.
 • مشخصات خود را به طور دقیق بنویسید. (تلفن همراه-آدرس-تاریخ تولد-جنس-میزان تحصیلات و …)
 • شماره کارت 16 رقمی معتبر بانکی به نام خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.(به منظور واریز مبالغ همکاری)
 • متعهد می شوید که پس از تکمیل فرم و تایید ما به شروع همکاری، فقط مراحل 4گانه زیر را دنبال کرده و هیچ مرحله دیگری به آن اضافه و یا کم نخواهید کرد و در صورت مشاهده تخلف، شرکت کاوش بازار حق دارد از طریق قانونی پیگیری نماید.

مراحل 4گانه همکاری با ما (بعد از تایید ثبت نام)

 1. با نام کاربری و رمز عبور که در اختیار دارید وارد سایت شوید.
 2. پس از کسب اجازه از مالک کسب و کار، با استفاده از دکمه ثبت آگهی رایگان، مشاغل و کسب و کارهای شهر خود را با ذکر مشخصات تماس آنها در سایت کاوش بازار ثبت نمایید.
 3. با استفاده از گوشی موبایل خود حداقل یک عکس از بیرون و در صورت امکان دو عکس از داخل محل کسب و کار گرفته و به آگهی مربوطه اضافه نمایید.
 4. در نهایت با استفاده از دکمه ذخیره آن را ذخیره نمایید.(لیست آگهی های شما در پروفایل کاربری و منوی آگهی های من، مشخص است).

توجه داشته باشید که با رعایت مراحل 4گانه فوق و پس از تایید هر 10 آگهی توسط ما، مبلغی به عنوان همکاری به حساب شما واریز می شود.

فرم همکاری

لطفا همه موارد خواسته شده در فرم زیر را تکمیل نمایید. بعد از ارسال فرم و تایید، نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک می شود.

فرم همکاری
طلا و جواهرسازی فاخر جاودان  
اجاره روزانه باغ ویلا مشهد  
طراحی سایت کاوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید