کاوش بازار - وب سایت ویژه مشاغل

درباره سابقه و خدمات سایت

وب سایت کاوش بازار با هدف راهنمای اطلاعات بازار و برای کمک به افراد جهت پیدا کردن بهترین

فروشگاه های محلی با خدمات شایسته در سال 1390 ابتدا با نام «بازار مشهد» راه اندازی شد.

از سال 1390 تا آذر ماه سال 1399 با آدرس اینترنتی www.bazar-mashad.com در زمینه آگهی و تبلیغات فعالیت داشتیم.

از آذر 1399 با نام فارسی کاوش بازار که برگرفته از نام اصلی این شرکت می باشد به فعالیت خود ادامه می دهیم.

آدرس اینترنتی جدید ما kavoshbazar.ir می باشد. خدمات تبلیغاتی ما همچنان پابرجاست.

خدمات سایت کاوش بازار

ثبت مشاغل

کلیه مشاغل شهر مشهد امکان آن را دارند تا اطلاعات شغلی خود را بصورت رایگان در سایت کاوش بازار ثبت نمایند. مواردی که می توانند ثبت کنند شامل: شرح خدمات، تصاویر، درج مکان در نقشه و ثبت اطلاعات تماس به همراه لینک های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و فیس بوک یا لینک وب سایت شخصی خود می باشد.

ثبت نظرات کاربران

کلیه شهروندان امکان آن را دارند تا نظرات خود را از تجربه خرید یا نحوه خدمات ارائه شده توسط مشاغلی که در سایت کاوش بازار ثبت شده اند بیان کنند. بدیهی است نظرات و امتیازات مثبت شهروندان، کمک بزرگی به سایر افراد برای پیدا کردن بهترین شرکت ها و فروشگاه های محلی می باشد. برای ثبت نظرات باید ثبت نام کنید.

اعطای اعتبار ویژه به مشاغل

کلیه مشاغلی که در سایت کاوش بازار به طور رایگان ثبت شده اند امکان آن را دارند که برای بهتر دیده شدن و بازدید بیشتر از صفحه مشاغل خود، آن را با اعتبار ویژه در همه ی صفحات فهرست های مشاغل نمایش دهند، شامل پرداخت هزینه اندک ماهیانه و یا سالیانه می شود. جهت کسب اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

طراحی وب سایت

تیم طراحی کاوش بازار آماده هرگونه طراحی وب سایت فروشگاهی، شخصی و شرکتی میباشد و از شما دعوت مینماید تا با ایجاد یک وب سایت در فضای مجازی مشارکت نمایید و تجربه ای نو در کسب و کار آنلاین داشته باشید.

تبلیغات بنر و لینک

کاوش بازار با دریافت هزینه ی بسیار مناسب بنر تبلیغاتی گرافیکی به همراه لینک شما را با توجه به درخواست و امکان رزو مکان بنر در سایت پذیرش می نماید. جهت مشاهده تعرفه و موقعیت های بنر به لینک زیر مراجعه کنید.

فروشگاه

ما به منظور تامین بخشی از هزینه های جانبی تعمیر و نگهداری وب سایت کاوش بازار اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در گوشه ای از وب سایت با محصولات شیک ، با کیفیت و قیمتهای مناسب نموده ایم.

Cart
Your cart is currently empty.