کاوش بازار خدمات آگهی کسب و کار

درباره کاوش بازار – خدمات آگهی 1400

وب سایت کاوش بازار در سال 1390 ابتدا با نام «بازار مشهد» در زمینه تبلیغات اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرد

سپس از سال 1400 با نام فارسی کاوش بازار به فعالیت اینترنتی آگهی و تبلیغات برای همه‌ی شهرهای ایران ادامه می دهد.

آدرس اینترنتی جدید ما kavoshbazar.ir می باشد. خدمات تبلیغاتی ما همچنان پابرجاست. تماس با واتساپ

خدمات سایت کاوش بازار

ثبت آگهی کسب و کار

کلیه افراد و مشاغل شهرهای ایران امکان آن را دارند تا بصورت رایگان آگهی خود را در سایت کاوش بازار ثبت نمایند. مواردی که می توانند ثبت کنند شامل: متن آگهی، تصاویر، درج مکان در نقشه و ثبت مشخصات تماس به همراه درج لینک های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ یا لینک به وب سایت شخصی خود میباشد.

ثبت نظرات کاربران

کلیه شهروندان امکان آن را دارند تا نظرات خود را از تجربه خرید یا نحوه خدمات ارائه شده توسط مشاغلی که در سایت کاوش بازار ثبت شده اند بیان کنند. بدیهی است نظرات و امتیازات مثبت شهروندان، کمک بزرگی به سایر افراد برای پیدا کردن بهترین شرکت ها و فروشگاه های محلی می باشد. برای ثبت نظرات باید ثبت نام کنید.

اعطای اعتبار ویژه به مشاغل

کلیه مشاغلی که در سایت کاوش بازار به طور رایگان ثبت شده اند امکان آن را دارند که برای بهتر دیده شدن و بازدید بیشتر از صفحه مشاغل خود، آن را با اعتبار ویژه در همه ی صفحات فهرست های مشاغل نمایش دهند، شامل پرداخت هزینه اندک ماهیانه و یا سالیانه می شود. جهت کسب اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

طراحی وب سایت

تیم طراحی کاوش بازار آماده هرگونه طراحی وب سایت فروشگاهی، شخصی و شرکتی میباشد و از شما دعوت مینماید تا با ایجاد یک وب سایت در فضای مجازی مشارکت نمایید و تجربه ای نو در کسب و کار آنلاین داشته باشید.

تبلیغات بنر و لینک

کاوش بازار با دریافت هزینه ی بسیار مناسب بنر تبلیغاتی گرافیکی به همراه لینک شما را با توجه به درخواست و امکان رزو مکان بنر در سایت پذیرش می نماید. جهت مشاهده تعرفه و موقعیت های بنر به لینک زیر مراجعه کنید.

فروشگاه

ما به منظور تامین بخشی از هزینه های جانبی تعمیر و نگهداری وب سایت کاوش بازار اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در گوشه ای از وب سایت با محصولات شیک ، با کیفیت و قیمتهای مناسب نموده ایم.

Cart
Your cart is currently empty.