صفحه اول / شهر کسب و کار

گلبهار

آگهی های شهر گلبهار: گلبهار یکی از شهرهای برنامه‌ریزی شده ایران و استان خراسان رضوی است که سال 1391 تاسیس شد و در فاصله 35 کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.

بزرگترین دانشگاه آزاد شرق کشور در گلبهار ساخته شده‌ است. دانشگاه‌های علم و صنعت و سناباد نیز از دیگر دانشگاه‌های گلبهار است.

مؤسسه آموزش عالی دولتی مهارت افزایی و اشتغال پذیری بعنوان اولین دانشگاه اشتغال محور دولتی و از مؤسسات اقماری دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این شهر واقع شده است.

خط متروی مشهد-گلبهار برای اتصال این شهر به مشهد توسط قطار برقی، اقداماتی صورت گرفته و در حال ساخت می باشد.

این شهر در محور شمال به کلانشهر مشهد قرار دارد و از جاده مشهد به چناران می‌توان به شهر گلبهار دسترسی داشت. بزرگراه جدیدی از میدان نمایشگاه مشهد به گلبهار و چناران در حال ساخت است.

موقعیت و آب و هوای شهر گلبهار


این شهر در نزدیکی شهر باستانی توس بنیانگذاری شده و در حال رشد است. گلبهار دومین شهر از شهرهای جدید ایران پس از شهر جدید پردیس استان تهران است که تبدیل به مرکز شهرستان می‌شود.

آب و هوای گلبهار بیشتر سرد و معتدل است.

محله‌های قدیمی این شهر با نام های اندیشه، بهارستان، خاوران، فرهنگ، پردیس، پرند، گلشن شناخته می شوند.

همچنین محله‌های جدیدی با نام های مهر، فروردین، فردوس، جنت، بهشت، گلمکان، گلشهر، گلگشت، شهاب، رنگین کمان، خورشید، آفتاب، هلال، کوکب، مهتاب، زهره، ستاره، سروستان، گلستان، کیهان، آسمان، باران، بوستان، منطقه ویژه، اشتغال و سنجاقک به این شهر اضافه شده است.

شهرداری گلبهار در سال 1393 شروع به کار کرد. مرکز شهرداری گلبهار در بلوار ابن سینا گلبهار قرار دارد. تلفن شهرداری: 05138323232 - ارتباط مردمی: 137

شهر گلبهار

+ ثبت آگهی گلبهار

مشاور املاک سیستان در گلبهار واقع شده است. خرید و فروش، رهن و اجاره. آدرس شعبه 1: گلبهار، انتهای بلوار پرند، تقاطع عطار آدرس شعبه...

 املاک و مستغلات /  گلبهار

سبد خرید